+48-602-610009 vgi@wp.pl

Regulamin określa zasady zawierana transakcji w sklepie www.vgi.com.pl

 

Usługodawcą lub Sprzedawcą w Sklep internetowy o adresie elektronicznym www.vgi.com.pl jest Guy Sadaka prowadząca działalność  gospodarczą jako FUH VGI Guy Sadaka, z siedzibą w Piastów 50-820, Kołłątaja 17, NIP: 6692460903, Regon:  142226033. Kontakt z możliwy jest poprzez dane kontaktowe podane na stronie www.vgi.com.pl lub adres e-mail l vgi@wp.pl lub numer telefonu +48 602610009.

 

 1. FUH VGI sklep internetowy jest przedsiębiorstwem zajmującym się hurtową i detaliczną sprzedażą automaty zarobkowe do Gumy do żucia, Gumy rozpuszczalne, piłki kauczukowe, zabawki w kapsułach,  Wrzutnik, części i akcesoria dla automatów vendingowych.

 

 1. Dokonywanie zakupów za pośrednictwem sklepu www.vgi.com.pl wiąże się z akceptacją plików cookie. Serwis działa na prawidłowo skonfigurowanej przeglądarce Internet Google Chrome , Mozilla ,Explorer, bądź innej zaktualizowanej i odpowiednio skonfigurowanej przeglądarce.

 

 1. Wszystkie produkty oferowane w sklepie vgi.com.pl są wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski. Produkty  pasuje do dzieci powyżej 3 lat.

 

 1. Ceny podane na stronach internetowych są cenami brutto zawierają 23% podatek VAT. Na wszystkie towary sprzedawane w naszym sklepie wystawiamy faktury VAT lub paragon, zgodnie z twoim wyborem. Ceny nie zawiera kosztów dostawy i ten kosztów ponosi Klient. do ceny produktu dodajemy cenę transportu  lub za darmo (jeśli zdecydujesz się odebrać osobiście w naszym adres). Cena transportu z kuriera, zostanie dodana do ceny produktu, po wybraniu produktów, które chcesz kupić.

 

 1. Możliwe są następujące formy płatności: Odbiór osobisty – Odbiór produktu z naszego adresu i płatność gotówką lub potwierdzenie płatności na nasze konto bankowe. Za pobraniem – zapłata gotówką kurierowi, przy odbiorze towaru. Przelew bankowy –  Po zaksięgowaniu wpłaty do nasza Konto bankowe ING 42105019241000009072342828, towar pakujemy i wysyłamy do kupującemu, zgodnie z podanym przez niego adresem w sklep internetowy.

 

 1. Firma kurierska dostarcza przesyłki w ciągu 2-3 dni roboczych po wysyłce z naszego magazynu. Nie odpowiadamy za opóźnienia w dostawie przesyłek przez firmy kurierskie. W przypadku płatności przelewem powyższy termin wydłuża się o czas realizacji przelewu.                                                                                                                                                                                                                                                                               
 2. Zamówienie dokonywane jest przez wybór właściwej produkt w sklepie internetowym. Po potwierdzeniu wyboru, Kupujący przenoszony na stronę wyboru sposobu płatności i sposobu odbioru zamówienia.

 

 1. Wybór formy odbioru następuje po skompletowaniu zamówienia. Po złożeniu zamówienia Kupujący otrzyma mail, potwierdzający przyjęcie zamówienia na podany przez niego adres e-mail.

 

 1. Kupujący, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie 14 dni od dnia dostarczenia przesyłki. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem do E mail vgi@wp.pl. W przypadku skorzystania z uprawnienia wzmiankowanego, Kupujący zobowiązany jest odesłać dostarczone zamówienie na jego koszty w stanie niezmienionym, na adres firma FUH VGI i FUH VGI zwróci płatność zamówienia, mniej pierwszy koszt transportu na Kupujący rachunek bankowy.

 

 1. W przypadku niezgodności towaru z umową reklamowany towar wraz z protokołem niezgodności (Miejscem składania reklamacji jest siedziba Usługodawcy/Sprzedawcy), a także ewentualne oczekiwania dotyczące sposobu realizacji naszych zobowiązań, należy odesłać na koszt sklepu za pomocą firmy kurierskiej.  FUH VGI odpowie e-mailem lub telefonicznie do żądań Klienta w terminie 7 dni roboczych od momentu zgłoszenia niezgodności towaru.  W każdym z powyższych przypadków, gdy realizacja żądań Klienta wiąże się z dostawą nowego lub naprawionego towaru, wszystkie koszty dostawy ponosi sklep www.vgi.com.pl     

 

 1. Usługa świadczona drogą elektroniczną w nasz sklep internetowy www.vgi.com.pl, polega na umożliwieniu zawarcia umowy kupna-sprzedaży (FUH VGI Guy Sadaka) pomiędzy Sprzedawcą a Konsument za pomocą formularz kontaktowy. Umowa o świadczenie usług drogą elektroniczną zostaje zawarta na czas nie oznaczony z możliwością jej rozwiązania z zachowaniem 7 dniowego wypowiedzenia przez każdą ze Stron bez podania przyczyn, przez dostarczenie pisemnego zawiadomienia.

 

 1. Regulamin określa zasady zakupów w sklepie. Złożenie zamówienia jest jest potwierdzeniem na warunki i zgodą na wszystkie postanowienia i informacje zawarte w regulaminie. przed zakupem jednego z produktów należy zaakceptować formularz regulaminu, zaznaczając zgadza się. tylko wtedy można dokonać zakupu.                                                                                                                                                          
 2. Informacje handlowe zamieszczone w powyższym sklepie internetowym www.vgi.com.pl nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. w momencie zawarcia zakupu przez kupujący na warunkach podanych w opisie produktu, umową sprzedaży jest akceptacja przez FUH VGI zamówienia wysłanego przez kupujący, za pomocą formularza elektroniczna zamieszczonego w sklepie internetowym.