+48-602-610009 vgi@wp.pl
Automat do sprzedaży może zapewnić dochód i sukces

 Automat do sprzedaży może zapewnić dochód i sukces

Automat do sprzedaży jest prostym biznesem i najbardziej ekscytującą możliwością dla przedsiębiorców. Wstępne koszty biznesu za pomocą automatów są niskie.

 

CELE I SUKCES

 

Już wiesz, jak obsługiwać swoje automaty, które są już wypełnione produktami, a ty jesteś gotowy.

Jeśli jeszcze dotąd tego nie zrobiłeś, najwyższy czas określić swoje plany związane ze sprzedażą za pomocą automatów. Twoje cele powinny być większe niż zwykłe, ale powinny być też realistyczne. Równowaga pomiędzy tymi dwoma elementami jest najważniejsza. Rozpocznij w momencie, kiedy masz swoje ostatnie rezultaty i zacznij od nowa. Określ swoje cele roczne, miesięczne, tygodniowe i dzienne. W celu zarobienia rocznie pewnej sumy pieniędzy, będziesz musiał rozlokować pewną liczbę automatów. Roczny cel pomoże ci określić cel miesięczny. Jeśli już masz cel, możesz określić, jak dużo kolejnych automatów chciałbyś później rozlokować.

Myśl globalnie podczas określania swoich celów i rób plany krok po kroku w celu ich realizacji

Przykład

Sprzedaż dzienna 10 klientów 15 klientów 20 klientów
Dzienny dochód brutto z jednego automatu

10

PLN

15

PLN

20

PLN

Liczba dni pracy 30 30 30
Miesięczny dochód brutto z jednego automatu

300

PLN

450

PLN

600

PLN

Miesięczny dochód brutto z

30 automatów

9,000

PLN

13,500

PLN

18,000

PLN

Miesięczny dochód brutto z

60 automatów

18,000

PLN

27,000

PLN

36,000

PLN

Miesięczny dochód brutto z

120 automatów

36,000

PLN

54,000

PLN

72,000

PLN

Miesięczny dochód brutto z

240 automatów

72,000

PLN

108,000

PLN

144,000

PLN

 

Podatek

 

Z prawnego punktu widzenia nie możemy zapewnić doradztwa podatkowego, ale miej na uwadze fakt, że jest wiele regulacji w zakresie prawa podatkowego, które wspomagają prywatnych przedsiębiorców. Jeśli nigdy nie miałeś do czynienia z biznesem, doceń możliwość skorzystania z wielu odliczeń od podatku. Dowiedz się wszystkiego, co możesz o przepisach prawnych, które ciebie dotyczą i korzystaj z nich. Radzimy skorzystanie z profesjonalnych porad w zakresie prawa podatkowego. Dobry doradca podatkowy jest wart dodatkowych kosztów.

 

 Uwagi

 

Zapewniamy, że wszelkie informacje zawarte na tej stronie są prawdziwe i dotyczą omawianego tematu. Informacje te są oparte na osobistym doświadczeniu, poglądach i opiniach jej twórcy. Przy otwieraniu biznesu powinieneś skorzystać z profesjonalnego doradztwa, jeśli to możliwe. Twórca strony nie zapewnia usług ani konsultacji w zakresie księgowości, prawa, podatków ani żadnych innych usług doradczych, które wymagają posiadania odpowiednich licencji.

Musisz pamiętać, że sprzedaż nie jest drogą do osiągnięcia sukcesu w jedną noc. Przedsiębiorca powinien zrozumieć, że musi poświęcić swój czas, wysiłek i pieniądze, bez żadnej gwarancji sukcesu.

Uwagi i wszelkie opinie tu zawarte są jedynie opiniami i mogą być nieprawidłowe. Dlatego mogą być wykorzystywane jedynie jako ogólny przewodnik, a nie jedyne źródło informacji o biznesie związanym ze sprzedażą. Celem tej reklamy jest uświadomienie i zwrócenie uwagi na ten biznes. Twórca nie bierze na siebie odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane informacjami tu zawartymi, bezpośrednio czy też pośrednio.

Największy producent gumy do żucia (Poniższa historia została napisana na początku XX wieku.

“Według jednego z członków znanego i slawnego producenta gum do żucia, miał on grupę 11 ludzi, których pracą było inwestowanie jego zysków i trzymanie ich z dala od banków. Wygląda na to, że nie był on zadowolony ze swoich wcześniejszych doświadczeń z bankami. Wygląda też na to, że mieli oni problem ze znalezieniem trzech dobrze zabezpieczonych inwestycji. Oto dlaczego dawno temu wziął sprawy w swoje ręce i kupił kolejne 450000 urządzeń do sprzedaży gum do żucia za 1 centa, które zostały natychmiast umieszczone w całym kraju. Wiadomo, że teraz posiada 784000 takich urządzeń. Działalność została oparta na wcześniejszym doświadczeniu z własnymi automatami do sprzedaży. Niektórzy z jego przyjaciół pytali go, dlaczego zainwestował w automaty do sprzedaży gum do żucia. Myśleli, że podjął tę decyzję bezmyślnie.

Jego odpowiedź była następująca:

“Jeśli zainwestuję swoje pieniądze w nieruchomości, mogę osiągnąć 15% zysku. Zyski, które obecnie osiągam, nie są wystarczające. inne inwestycje są mniej pewne, ale moje automaty do sprzedaży gum do żucia zawsze dawały mi 40% zysk tak w dobrych, jak i w złych czasach. Poza tym mam cały czas ofertę ich sprzedaży razem z ich lokalizacją za cenę dużo wyższą od tej, którą sam zapłaciłem”.