+48-602-610009 vgi@wp.pl
Dodatkowy zarobek -nasz biznes mozliwosci1

NASZ BIZNES MOŻLIWOŚCI

 

FUH VGI Importer i sprzedawca najlepszych automatów do sprzedaży słodyczy, gumy do żucia, kulek, zabawek w kapsułach i piłeczek kauczukowych. Oferuje każdemu, kto jest zainteresowany osiągnięciem w krótkim czasie stałego dochodu przy małej inwestycji (w porównaniu z setkami tysięcy złotych, których zwykle potrzeba do rozpoczęcia biznesu).

 • Nie ma potrzeby rezygnowania z dotychczasowej pracy. W celu osiągnięcia stabilnego i wysokiego dochodu wystarczy kilka godzin pracy miesięcznie.
 • Przedsiębiorca może zakupić kilka automatów i rozpocząć zyskowny biznes, który będzie działał przez wiele lat bez konieczności tak wysokich nakładów pieniędzy, jakich wymaga każdy inny biznes dający podobne dochody.

Firma zapewnia, że udało jej się znaleźć na rynku najlepszego producenta automatów do sprzedaży słodyczy, gum do żucia, kulek, zabawek w kapsułach i piłeczek kauczukowych.

Dyrektor generalny “American Express” powiedział kiedyś na temat czyjegoś pomysłu: “Jeśli nie potrafisz wyjaśnić tego swojej babci, nie zajmuj się tym”.

Właściciele naszej firmy wzięli sobie te słowa głęboko do serca i zaczęli szukać prostego, zrozumiałego dla każdego biznesu, niezależnie, czy jest on pracownikiem, czy “wolnym strzelcem”.

Odkryli idealną kombinację:

Świat działa przy pomocy jednej monety…

Każdego dnia miliony monet przechodzą przez automaty do sprzedaży.

Biznes automatów stanowi obecnie jedną z najszybciej rozwijających się gałęzi przemysłu.

Każdego dnia prawie 7 na 10 ludzi wrzuci monetę do automatu.

Ogromny potencjał tego rodzaju biznesu rozpoczął się właśnie w Polsce. Nie tylko dlatego, że rosnąca sprzedaż tych urządzeń jest wciąż przyszłością, ale również, dlatego iż nie znamy ogromnej różnorodności modeli tych maszyn.

A oto, dlaczego:

 • Automaty do sprzedaży mogą pracować w każdym miejscu i bez przerwy.
 • W rozwoju tego przemysłu bardzo pomaga skłonność do dokonywania zakupów pod wpływem impulsu.
 • Jeśli nie miałeś do czynienia z tym rodzajem biznesu, nie masz świadomości siły drzemiącej w każdej złotówce. Każda kolejna moneta powiększa twój zysk i może ci zapewnić stabilny dochód, którego nie da się porównać z zyskami z żadnego innego biznesu.

Firma zapewnia następujące usługi:

 • Sprzedaż automatów.
 • Import części zamiennych do automatów.
 • Sprzedaż produktów do automatów.

Celem firmy jest zapewnienie wszelkiej pomocy, której będą potrzebowali przedsiębiorcy, aby ich biznes osiągnął sukces.

“Zakupy pod wpływem impulsu”.

Automatyczna sprzedaż produktów luzem jest związana ze wzrostem sprzedaży produktów, które są kupowane pod wpływem impulsu. Proste urządzenia umieszczane są w zatłoczonych miejscach. Ten fakt oraz różnorodność produktów są zachętą dla konsumentów w różnym wieku , w przeróżnych miejscach, włączając w to również nasze miejsca pracy. Biznes ten może znaleźć jeszcze wiele możliwości rozwoju, a proste automaty mają nieograniczone możliwości wykorzystania.
Automaty wypełnione gumami do żucia, piłeczkami kauczukowe i innymi produktami, zapewniające klientowi dostęp do przeróżnych dóbr były pierwszymi nowoczesnymi urządzeniami i nigdy nie straciły na popularności. Ten segment rynku różni się od innego rodzaju biznesu zlokalizowanego w miejscach publicznych i na ulicy, okazuje nową dynamikę. Dziś można spotkać automaty o wyraźnych walorach wizualnych i przeróżnych elementach dekoracyjnych. Automaty do zakupów cieszą się powodzeniem zwłaszcza wtedy, gdy są obsługiwane za pomocą jednej monety.

Powiedzenie: “mniej znaczy więcej” świetnie opisuje automatyczną sprzedaż produktów luzem. Można stwierdzić, że taka sprzedaż jest jednocześnie prostym biznesem i najbardziej ekscytującą możliwością dla przedsiębiorców, po prostu dlatego, że naprawdę działa. Nie przekreślaj możliwości osiągnięcia dochodu ze sprzedaży automatycznej tylko dlatego, że ta sprzedaż wygląda prosto. Skoro oglądasz tę stronę, uczyniłeś pierwszy krok ku polepszeniu swojej sytuacji finansowej.

Sprzedaż za pomocą automatów świetnie działa, ponieważ jest oparta na ważnej zasadzie ekonomicznej: żądanie i oferowanie. Na dodatek, kiedy spełniasz wymagania, zapewniasz usługi osobom i małym firmom w społeczności, która Cię otacza. Ponadto pomagasz sobie i swojej rodzinie, poprzez osiągnięcie sukcesu, do którego dążysz. Prowadzenie własnego biznesu pomaga Ci w osiągnięciu wolności od pracowania dla kogoś, w zdobyciu pieniędzy na spełnienie wszystkich swoich marzeń, daje możliwość płacenia na czas wszystkich rachunków, spłacenia długów i zaoszczędzenia na szczęśliwą i dostatnią emeryturę. Teraz stoisz przed pierwszym krokiem w kierunku osiągnięcia ekonomicznego powodzenia, niezależności oraz dobrobytu dla ciebie i otaczających cię osób. Po przeczytaniu i wprowadzeniu w życie przedstawionych tu pomysłów twój biznes osiągnie sukces, o jakim nawet nie marzyłeś.

Zapytasz: dlaczego sprzedaż za pomocą automatów? Musisz przeanalizować część faktów, które powodują, że taka sprzedaż jest tak obiecująca. Po pierwsze, w Stanach Zjednoczonych sprzedaż za pomocą automatów jest gałęzią przemysłu przynoszącą dochody rzędu miliardów dolarów. Jak podaje „Polskie Stowarzyszenie Vendingu” sprzedaż za pomocą automatów znajduje się w pierwszej dziesiątce procent najbardziej dochodowych rodzajów biznesu. Szacuje się, że wykorzystanie automatów przyniosło w zeszłym roku 2,4 miliarda dolarów miesięcznie, a co nie mniej ważne, 90% Przedsiębiorców wykorzystujących automaty zarobkowe utrzymuje się z tego biznesu już od wielu lat. Dlaczego?

To proste:

 • Wstępne koszty otwarcia biznesu opartego na sprzedaży za pomocą automatów są relatywnie niskie.
 • Możesz rozwinąć swoją działalność w krótkim czasie.

Teraz jesteś gotowy do rozpoczęcia własnego biznesu.

Fakty, które prowadzą do sukcesu w sprzedaży:

 • Niskie koszty stałe.
 • Brak potrzeby zatrudniania pracowników.
 • Pieniądze do rąk własnych.
 • Niewielki nakład czasu.
 • Biznes, który się powtarza.
 • Niezależną od sezonów sprzedaż.
 • Nawet w trudnych czasach inflacji czy recesji opiera się na jednej monecie.
 • Brak reklam.

Ponieważ jest to niewielki wydatek, nawet w ciężkich czasach klient może pozwolić sobie na korzystanie z automatów.

Nie porzucaj swojego dotychczasowego miejsca pracy!

Dopiero, gdy twój dochód z automatów będzie wystarczający będziesz gotowy na porzucenie dotychczasowej pracy. Musisz pomyśleć o więcej niż jednej linii automatów i być szybki w kupowaniu oraz umieszczaniu więcej niż kilku linii automatów i w ten sposób zwiększaniu wartości swojego majątku trwałego!!!

Rozpoznawanie dobrej inwestycji

Zanim poświęcisz godziny na otwarcie nowego biznesu, jako poważny przedsiębiorca powinieneś zadać sobie następujące pytania, a jeśli odpowiesz “TAK” na wszystkie z nich, musisz zacząć działać.

 • Kto na tym zyska? Ja? Moja rodzina? Moi potencjalni klienci? Inni ludzie związani z moim biznesem?
 • Czy ten biznes będzie produkował majątek trwały, który będę mógł sprzedać?
 • Czy to zapewni mi szybki i wysoki zysk już z pierwszej inwestycji?
 • Czy to pomoże mi zrezygnować z obecnej pracy i w krótkim czasie stać się niezależnym?
 • Czy ten biznes będzie udany i dobrze prosperujący?
 • Czy jeśli sprzedam biznes komuś innemu, to czy nowy właściciel będzie miał takie samo powodzenie i wsparcie jak ja?

Chyba nie ma potrzeby mówić, że jeśli chodzi o biznes automatów, odpowiedzi na wszystkie te pytania są pozytywne!

Koszty w porównaniu z zyskiem

Jednym z najważniejszych szczegółów do rozpatrzenia przez rozpoczęciem nowego biznesu jest relacja pomiędzy kosztami a zyskiem. Większość typów biznesu ma bardzo wysokie koszty początkowe. Wymagają setek tysięcy dolarów, nie dając pewności zysku przez wiele lat. Zapytaj siebie: „Czy moja pierwsza inwestycja w otwarcie i prowadzenie biznesu jest dość niska a zysk wysoki?”. Jeśli Twoja odpowiedź jest pozytywna, masz w rękach dobry biznes! I właśnie tak jest ze sprzedażą za pomocą automatów.

Budowanie majątku trwałego

Jedną z rzeczy, którą należy wziąć pod uwagę przy ocenie potencjału i możliwości nowego biznesu jest proporcja pomiędzy dochodami a majątkiem trwałym. kiedy zaczynasz swój własny biznes, chciałbyś zapewnić sobie majątek trwały. Jak długo biznes się rozrasta i prosperuje, rośnie także twój majątek trwały, a w dniu, w którym chciałbyś go sprzedać, wartość, która wzrastała, kiedy rozwijałeś swój biznes, będzie wyższa.

Kiedy dokonujesz ewaluacji swojego biznesu, zapytaj siebie: “Czy osiągnę duży zysk ze sprzedaży mojego majątku trwałego? Jeśli odpowiedź brzmi “Tak”, jesteś na dobrej drodze!

Majątek trwały, który możesz sprzedać

Czy możesz sprzedać swoją pracę za wyższą sumę niż twoje roczne zarobki? Oczywiście, że nie!

Po przepracowaniu w swojej pracy 40 lat, możesz nie mieć nic do pokazania. Jeśli jednak poświęcisz swój czas na prowadzenie własnego biznesu opartego na sprzedaży za pomocą automatów, zobacz co będziesz miał w swoich rękach.

W celu zwiększenia wartości swojego biznesu podczas jego rozwoju, musisz budować majątek trwały, który będziesz mógł sprzedać. Kiedy twój biznes przestanie się rozwijać, będziesz miał w rękach majątek, który będziesz mógł sprzedać. Będzie on wart mniej więcej pięciokrotność rocznych zysków.

 Dobry biznes Co to znaczy?

Nie każdy biznes posiada wszystkie najlepsze cechy, ale ogólna opinia jest taka, że dobry biznes jest dobrym biznesem, jeśli posiada część albo wszystkie z następujących cech:

 • Minimalna liczba pracowników
 • Biznesplan
 • Potwierdzone historie szczęśliwców
 • Jasne zyski
 • Możesz przewidzieć okres zwrotu swojej inwestycji
 • Buduje majątek trwały, który możesz sprzedać
 • Elastyczne godziny pracy
 • Wysokie zyski
 • Możliwa praca z domu
 • Długoletnia przewidywalność
 • Pieniądze do rąk własnych
 • Brak potrzeby składowania czegokolwiek
 • Brak potrzeby wynajmowania albo serwisowania
 • Atrakcyjny dla społeczeństwa
 • Zapewnia korzyści podatkowe

W VGI czekamy na Ciebie

Mówi się, że podczas wywiadu telewizyjnego prowadzonego z Billem Gates, najbogatszym człowiekiem na świecie, właścicielem Microsoftu, Larry King zapytał Billa, co było powodem jego sukcesu. Ten odpowiedział, że istnieją trzy przyczyny jego sukcesu. Po pierwsze to być w dobrym miejscu, w dobrym czasie. Po drugie, mieć wizję. Larry przerwał Billowi i powiedział, ze wielu ludzi ma wizję i byli w dobrym miejscu, w dobrym czasie. Czym więc się Bill różni od innych ludzi?

Bill Gates odpowiedział, że tą trzecią i najważniejszą przyczyną jest to,
że działał natychmiast i energicznie.

Dzisiaj jest dobry czas, a Ty jesteś w dobrym miejscu! Biznes automatów zarobkowych osiąga sukces wszędzie!